zamknij

Nasiona

-A +A

Kwalifikowany materiał siewny to podstawa w nowoczesnym  rolnictwie .Wysoki potencjał plonowania, odporność na choroby oraz zdolność przystosowania się do lokalnych warunków środowiska - to wymagania, którym staramy się sprostać zaspokajając potrzeby rynku.  Dokonując  wyboru  przy sporządzaniu oferty  sięgamy  po najnowsze osiągnięcia w dziedzinie  hodowli  nasion  oraz najwyższe standardy  jakościowe.

Oferujemy  materiał siewny   zbóż ozimych i jarych , nasiona kukurydzy , rzepaku ozimego i jarego,  traw ,  roślin motylkowych grubon i drobno nasiennych ,  roślin oleistych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroką gamę nasion warzyw, kwiatów i ziół renomowanych polskich firm: PLANTICO, POLAN , LEGUTKO, SPÓJNIA, ROLTICO oraz nasion firm zagranicznych takich jak SYNGENTA, BEJO, SEMINIS, NICKERSON ZWAAN.

Ponadto oferujemy Państwu wysokiej jakości nasiona mieszanek traw gazonowych, drogowych i pastewnych oraz sadzeniaki ziemniaka.

Więcej informacji u naszych handlowców. Szczegółowy opis produktów co do ich cech i właściwości na stronach naszych dostawców w pasku poniżej.