zamknij

Kim jesteśmy

-A +A

kim jestesmyJesteśmy laureatem nagród:gazele biznesusolidna firmaforbesZawsze z wami ... w domu, w polu,
w ogrodzie

Firma Agro-Ters  działa na rynku obrotu środkami do produkcji rolnej i ogrodniczej od ponad 20 lat. Od 01.01.1993 r. jako spółka cywilna a od 13.11.2001 r. jako spółka jawna. Jest firmą rodzinną o kapitale polskim. Należy do grona kilku największych firm z tego sektora w regionie południowo - wschodniej Polski.

W ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych towarów , które ogólnie można podzielić na trzy segmenty tj.:

  Artykuły do produkcji rolnej i ogrodniczej
  Artykuły z grupy dom i ogród
  Narzędzia i artykuły metalowe

Aby zapewnić sprawną i profesjonalną obsługę naszych klientów , zatrudniamy ponad 90 osób doświadczonej i kompetentnej załogi. Sprzedaż  prowadzimy z sześciu własnych punktów handlowych  zlokalizowanych w Chełmie , Hrubieszowie , Milejowie i Białopolu.

Ważnym segmentem dystrybucji jest sprzedaż hurtowa towarów do hurtowni i sklepów z regionu południowo-wschodniej Polski. Rozwinięty system logistyki zapewnia sprawne i szybkie dostarczenie zamawianych towarów do tych odbiorców.

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów krajowych i zagranicznych i proponujemy naszym klientom ciekawe rozwiązania z zakresu:
 • udziału w programach promocyjnych i lojalnościowych,
 • konkurencyjnych cen,
 • dogodnych form kredytowania,
 • skupu i kontraktacji płodów rolnych,
 • kompleksowego doradztwa w zakresie oferowanego asortymentu.